מומחים בתחומי האזרחי מסחרי: משפחה | מקרקעין וחוזים מסחריים | זכויות יוצרים

סניף תל אביב: יגאל אלון 94 (מגדלי אלון 2) | סניף ירושלים : הלל 23​

כתיבת תנאי שימוש

כתיבת תנאי שימוש כל מה שצריך לדעת

זקוקים לכתיבת תנאי שימוש לבניית אתר או אפליקציה? זה הזמן לפנות לעורך דין מומחה בדיני אינטרנט ובחוק זכויות יוצרים ולקבל את הניסוח המשפטי הנכון ביותר לתנאי השימוש הרלוונטיים לשירות שלכם! רישום תנאי שימוש מטרתו להגן על בעלי האתר או האפליקציה בפני תביעות בנושאים הקשורים לשירות, מידע או מוצרים המופיעים באתר. בנוסף, תנאי השימוש מהווים הסכם כתוב אך לא חתום לכל מי שנכנס לאתר או לאפליקציה ועושה בהם שימוש. ברגע שהוא עובר על תנאי השימוש, בין אם זה בהעתקת תכנים ובין אם זה בניסיון לדרוש פיצוי על דבר שלא מגיע לו, הוא למעשה כפוף לתנאי השימוש הכתובים באתר או באפליקציה.  

כתיבת תנאי שימוש

עו"ד לכתיבת תנאי שימוש לאפליקציה 

עורך דין תנאי שימוש לאפליקציה נדרש בכדי לכתוב את תנאי השימוש בצורה משפטית שתשמור עליכם מפני תביעות וטענות מצד גולשים או משתמשים בשירות שלכם, חשוב לפנות לעו"ד לכתיבת תנאי שימוש לאפליקציה ולאתרים ולקבל את הניסוח המשפטי המדוייק ביותר לשירותים והמוצרים שאתם מציעים. 

הסכם תנאי שימוש לאתר מכירות און ליין

אתרי האינטרנט הנפוצים ביותר היום הם אתרי מכירות און ליין. כל חנות המוכרת מוצרים יכולה לפתוח חנות און ליין ולמכור את מוצריה באינטרנט. עם שירותי משלוחים איכותיים ומתקדמים, ניתן להקים כל חנות און ליין בצורה מקצועית. כתיבת תנאי שימוש לאתר המיועד למכירות און ליין, היא חשובה ביותר בכדי לנסח את הזכויות של בעלי האתר בעת רכישת מוצרים על-ידי לקוחות הנכנסים לאתר.

יש לכם שאלה משפטית? צריכים ייעוץ דחוף?

אצלנו תקבלו ייעוץ ראשוני טלפוני ללא עלות, מלאו פרטיכם:

חייגו אלינו:

משרד עו"ד לכתיבת תקנון אתר אינטרנט

אחד ממשרדי עורכי דין הטובים בישראל לכתיבת תקנון אתר אינטרנט או אפליקציה, הוא משרד עורכי דין פז ראובן ושות'! משרד עורכי דין פז ראובן ושות' מנסח מאות מסמכי תנאי שימוש ותקנוני אתרים ואפליקציות עבור לקוחות בכל רחבי הארץ במגוון תחומי עיסוק. צוות המשרד בונה את התקנון ואת תנאי השימוש בהתאם לדרישות שלכם ובצורה המשפטית הטובה ביותר שתשמור על הזכויות שלכם כבעלי האתר או האפליקציה. אנו נותנים שירות ועדכון לאורך כל הדרך ככל וחוקים והתקנות מתעדכנים. כמו כן, אנו נותנים שירות בעברית ובאנגלית בשיתוף פעולה עם עורכי דין ממדינות זרות והתאמה מלאה של החוק הקיים במדינתם. ככל ואתם בונים אתר בינלאומי ואו אפליקציה בנלאומית חשוב מאד שהתקנון ותנאי שימוש יהיו בהתאם לחוק במדינות היעד.  

כתיבת תקנון והסכם לאתר דרך משרד עו"ד פז ראובן ושות'

בכדי שיהיה לכם תקנון לאתר והסכם תנאי שימוש תקינים באתר או באפליקציה בבעלותכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לצוות משרד עורכי דין פז ראובן ושות' ולקבל שירות משפטי לכתיבת תנאי שימוש ותקנון. 

התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וצוות המשרד ישמח לנסח עבורכם את התקנון ואת תנאי השימוש ברמה הגבוהה ביותר!

Looking for more information ?

עורך דין ישראל פז

We’re Here to Help Every Step of the Way

?מחפשים מידע נוסף

עורך דין ישראל פז

השאירו פרטים ונשמח לסייע:

? Looking for more information

עורך דין ישראל פז

:We’re Here to Help Every Step of the Way