מומחים בתחומי האזרחי מסחרי: משפחה | מקרקעין וחוזים מסחריים | זכויות יוצרים

סניף תל אביב: יגאל אלון 94 (מגדלי אלון 2) | סניף ירושלים : הלל 23​

רישום סימן מסחר

רישום סימני מסחר

יש לכם עסק או חברה ואתם מעוניינים לבצע רישום סימן מסחר? יש לכם לוגו, שם מסחרי, או פטנט? הגיע הזמן להגן עליהם! רישום הסימן המסחרי לעסק שלכם הוא לא תהליך מורכב אך יכול להימשך זמן רב ולכן, כדאי לבצע זאת דרך משרד עורכי דין המומחה בתחום הקנין רוחני בכדי לקצר את התהליך. עורך דין מקצועי לתחום הקנין הרוחני וכן סימני מסחר, ידאג להגן עליכם ועל הקנין הרוחני שלכם. בין היתר הוא יעניק לכם ייעוץ מקצועי בו יוחלט כיצד להגן על הקנין הרוחני שלכם ויבצע רישום בהתאם לצורך האמיתי שלכם. 

מה זה סימן מסחר?

חוק סימני המסחר מעניק הגנה ל סימני מסחר , מוניטין ושמם הטוב של בעלי סימני מסחר. זאת במטרה למנוע הטעיה של ציבור הצרכנים כך שלא יבואו ויטעו לחשוב שהם רוכשים מוצר שהוא תחת סימן מסחר אחר. כך למשל, מכשיר סלולר אשר נראה כמו אייפון ומוצג בחלון ראווה כשעליו סימן מסחר (לוגו) של חברת ״אפל״ ובפועל הוא חיקוי של יצרן אחר. הרי שיש פה כדי להטעות את הצרכנים אשר ירכשו אותו.

 

רישום סימן מסחר

איך ניתן לממש את ההגנה מכוח החוק?

עורך דין מומחה בתחום הקניין הרוחני יבצע רישום סימן מסחר ובכך ישמור על זכויותכם. יש לשים לב כי החוק מגביל את תוקף הרישום לתקופה של 10 שנים. עם זאת סימני מסחר ניתנים להארכת תקופת ההגנה שוב ושוב לתקופה בלתי מוגבלת.

מה ההבדלים בין כל הזכויות הניתנות לרישום?

סימן מסחר מגן בין היתר על המונטין שלכם ועל שם המסחר אותו בניתם. שמירה מלאה על מוניטין של העסק והשם שלו. גם אם העסק שלכם חדש לגמרי, לא תוכלו לדעת לאן הוא יגיע מבחינת מוניטין והצלחה ולכן מומלץ לבצע את הרישום כבר בשלבי הפעילות הראשונים של העסק. מכיוון שכך, המחוקק מבדיל בינו לבין זכויות אחרות. לדוגמא אם יצרתם עיצוב כגון צורה מיוחדת של תכשיט הרי שהחוק מגביל את התקופה בה העיצוב יהא מוגן. לאחר שחולפת ההגנה מכוח החוק, העיצוב שלכם יהפוך לנחלת הכלל. גם לפטנט יש תוקף. עם זאת, מאחר ופטנט שונה בהרבה מובנים, עליו נכתוב במאמר נפרד בהרחבה.  עלות רישום סימן מסחר ולכל שאלה בנושא, ניתן לפנות אלינו ונשמח לעזור בטלפון 0723902314 . 

יש לכם שאלה משפטית? צריכים ייעוץ דחוף?

אצלנו תקבלו ייעוץ ראשוני טלפוני ללא עלות, מלאו פרטיכם:

חייגו אלינו:

עורך דין לניסוח תקנון לאתר

מלבד רישום סימן מסחר, גם ניסוח תקנון לאתר הוא רלוונטי מאוד! עורך דין ינסח עבורכם את תקנון האתר בכדי שתוכלו לשמור על הזכויות שלכם כבעלי האתר ועל זכויות התוכן הנמצאים בו. העתקת תכנים והעתקת עיצובי לוגו הם דברים המתרחשים מידי יום ברשת האינטרנט ולכן חשוב שיהיה לכם את הליווי המשפטי הטוב ביותר של עורך דין בתחום בכדי לשמור על התכנים והעיצובים שלכם. 

איך כותבים תנאי שימוש מבחינה משפטית? 

 

את תנאי השימוש באתר או באפליקציה שלכם תוכלו להעביר לניסוח ועריכה לצוות משרד עורכי דין פז ראובן ושות'! צוות המשרד כולל עורכי דין ברמה הגבוהה ביותר עם רקע וניסיון רב בניסוחים משפטיים לאתרי אינטרנט מכל התחומים. תנאי שימוש יש לכתוב בצורה מנוסחת היטב בכדי שכל התנאים יהיו ברורים לכל אדם אשר נכנס לאתר שלכם לקבלת מידע, שירותים או רכישה של מוצרים פיזיים או דיגיטליים.

מדיניות פרטיות לאתר דרך משרד עו"ד

בנוסף לתנאי השימוש באתר שלכם, ניסוח תקנון אתר ורישום סימן מסחר – צוות משרד עורכי דין פז ראובן ושות' ינסח עבורכם גם הסכם מדיניות פרטיות לאתר ו/או לאפליקציה שלכם שיהווה בסיס לנושא הפרטיות של הלקוחות הנכנסים לאתר שלכם מדי יום.

משרד עו"ד פז ראובן ושות' מציע – רישום סימן מסחר 

לתיאום פגישה עם צוות משרד עורכי דין פז ראובן ושות', זה הזמן להתקשר למספר הטלפון שלנו 0723902314 . תוכלו גם להשאיר הודעה בטופס יצירת קשר. צוות עורכי הדין של המשרד ישמח לטפל בניסוח כל טופס משפטי לאתר האינטרנט או לאפליקציה שלכם וזאת בכדי לשמור על הזכויות שלכם כבעלי הנכס הדיגיטלי. צוות משרד עורכי דין פז ראובן ושות' מתייחס לבעלות שלכם על אתר אינטרנט או אפליקציה כבעלי נכס דיגיטלי שצריך לשמור עליו מבחינה משפטית באופן הטוב ביותר!

Looking for more information ?

עורך דין ישראל פז

We’re Here to Help Every Step of the Way

?מחפשים מידע נוסף

עורך דין ישראל פז

השאירו פרטים ונשמח לסייע:

? Looking for more information

עורך דין ישראל פז

:We’re Here to Help Every Step of the Way