מומחים בתחומי האזרחי מסחרי: משפחה | מקרקעין וחוזים מסחריים | זכויות יוצרים

סניף תל אביב: יגאל אלון 94 (מגדלי אלון 2) | סניף ירושלים : הלל 23​

הסכם ממון

יום החתונה קרב ובא ולמען הסר ספק ומניעת בעיות בעתיד אתם רוצים לעשות הסכם ממון ?

בואו לקבל עזרה מהמומחים!

תנו למומחים לתכנן ולטפל עבורכם בצורה יעילה וליווי צמוד עד ההגעה להסכם המיוחל!
ניסיון וותק בתחום הסכמי ממון
בניית הסכם בחכמה ורגישות

יש לכם שאלה משפטית? צריכים ייעוץ דחוף?

אצלנו תקבלו ייעוץ ראשוני טלפוני ללא עלות, מלאו פרטיכם:

חייגו אלינו:

למה צריך הסכם ממון?

פירוק הקשר הכלכלי בצורה יעילה ומהירה
מניעת דאגות מיותרת בעתיד בעניין הרכוש
לדעת ולהגדיר מראש מה שייך למי במקרה של פרידה
סטטיסטיקה: רוב הזוגות שערכו הסכם ממון לא התגרשו

 עו״ד הסכם ממון

הסכם ממון לפני נישואין הוא הסכם אשר רווח מאד בציבור. אם בעבר צד המעוניין בהסכם היה מהסס לפנות לצד השני ולהצהיר שהוא מעוניין בהסכם ממון, כיום הסכם זה נערך כמעט על ידי כל בני זוג אשר יש לאחד מהם או לשניהם נכסים ו\או זכויות אשר הם מעוניינים להגן עליהם לפני היכנסם לקשר מחייב.

משרד עורכי הדין פז, ראובן ושות’ עם ניסיון רב בדיני אישות, משפחה, גירושין ועריכת הסכמים. אנו עורכים  הסכם ממון לפני נישואין, הסכם יחסי ממון, הסכם בין ידועים בציבור, ביטול הסכמי ממון, הסכם גירושין ועוד.
במשרדנו תקבלו ייחס אישי, ייצוג וליווי צמוד יד ביד לכל אורך הדרך בתהליך מתחילתו ועד סופו ונפעל בשיתוף פעולה מלא כפי שאנחנו עושים עם כל לקוח באשר הוא ועל מנת שעריכת ההסכם תהיה מהירה ועם הרגישות הנדרשת מול הצד השני והכל במטרה שנתקדם ללא הפרעות.
 

הרזומה והניסיון שלנו

מגיעים אלינו לא פעם לקוחות שמעוניינם לבטל את הסכם שערכו להם בעבר, אם זה הסכם שערכו לבד או הסכם שערכו עם עו״ד שלא מתמחה בתחום או שאינו עורך דין גירושין. אנחנו מזהים את עקב אכילס של ההסכם ומתבססים עליו על מנת לפרק ולבטל אותו. מניסיון שלנו, רוב הזוגות שערכו הסכם ממון לא התגרשו וזאת בהשוואה לזוגות שלא ערכו הסכם ממון מבעוד מועד. במילים אחרות, רוב הזוגות שמתגרשים – לא ערכו הסכם ממון.
 
לאור הרזומה והניסיון שלנו, תוך עריכת ההסכם אנו מביטים קדימה בכדי לצמצם, ככל שניתן, פרצות בהסכם. לשם כך, אנחנו סותמים מראש את כל ״החורים״ שאנחנו מכירים מהניסיון שלנו מהסכמים רעים של לקוחות אשר מגיעים אלינו לאחר מעשה וכאשר נוצר צורך בפעולות משפטיות יקרות בעקבות כך.
 

הסכם ממון חזק

עורכי הדין שלנו יושבים ובונים לכם אסטרטגיה ל הסכם ממון חזק , כך שבעתיד ככל והצד השני ינסה לבטל את ההסכם, יהיה מאד קשה לערר עליו ולבטל אותו. למשרדנו סניפים בירושלים ובתל אביב. לקביעת פגישה לצורך ״תפירת” הסכם מותאם אישית . דברו איתנו ונקבע פגישת ייעוץ לצורך בירור הזכויות והחובות שלך בערכאות השונות ועל מנת שנוכל לבנות אסטרטגיה משפטית להמשך הדרך כל וחס וחלילה תאלצו להפרד. ניתן להשיג אותנו בטלפון שמספרו  0723902316 . כמו כן ניתן להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

Looking for more information ?

עורך דין ישראל פז

We’re Here to Help Every Step of the Way

?מחפשים מידע נוסף

עורך דין ישראל פז

השאירו פרטים ונשמח לסייע:

? Looking for more information

עורך דין ישראל פז

:We’re Here to Help Every Step of the Way