מומחים בתחומי האזרחי מסחרי: משפחה | מקרקעין וחוזים מסחריים | זכויות יוצרים

סניף תל אביב: יגאל אלון 94 (מגדלי אלון 2) | סניף ירושלים : הלל 23​

עורך דין נדל״ן

עו״ד נדל״ן לעסקת מקרקעין - מוכר או קונה נכס? צריך יעוץ משפטי מקצועי לפני עסקת נדל"ן או מקרקעין? קיבלתם כתב אישום פלילי על בנייה לא חוקית? מעוניינים בהסדר חריגת בניה ?

תנו למומחים שלנו לעזור ולספק לכם ליווי בעסקת הנדל"ן/מקרקעין שלך!

למה לבחור בנו?

הליך פשוט ומהיר
שירות אישי
ניסיון וותק בתחום הנדל"ן והמקרקעין
ליווי מקצועי
רצים בשבילך

יש לכם שאלה משפטית? צריכים ייעוץ דחוף?

אצלנו תקבלו ייעוץ ראשוני טלפוני ללא עלות, מלאו פרטיכם:

חייגו אלינו:

במה אנו מתמחים?

עסקאות מכר וקניה של כל סוגי הנכסים
ייצוג בתביעות מקרקעין, טיפול והסדרת חריגות בנייה
ייצוג ברכישת נכס/דירה חדשה (מקבלן)

למה חשוב להיעזר בעורך דין נדל״ן מומחה?

עורך דין מקרקעין נרדש בכל עסקת מקרקעין. עסקאות נדל״ן הינן עסקאות בעלי היקף כספי עצום, על כן, יש לבצעם באופן שקול וראוי. במקרה של עסקת המקרקעין, מרבית ההתנהלות העסקית מתנהלת בין עורך דין נדל״ן של המוכרים לעורך הדין מקרקעין של הרוכשים, כאשר הצדדים המעורבים בעסקה, מתעדכנים לאורך כל הדרך בפרטים ובסיכומים בין עורכי הדין. כמו כן, מרבית הבירוקרטיה סביב עסקת מקרקעין מתבצעת על ידי משרדי עורכי הדין.

עורך דין מקרקעין מקצועי

 

על כן, מאד חשוב לוודא להגיע ל עורך דין לענייני נדלן מקצועי, בעל ידע רב בעסקאות מקרקעין, בעל היכרות השטח והמחירים בשוק. זאת, על מנת שיוכל לבצע התמחרות, ולהגיע לעסקה הטובה ביותר בשבילך, בין אם אתה הצד המוכר או בין אם אתה הצד הרוכש. 

מה בעצם התפקיד של עורך דין נדל״ן? והאם הוא יכול לעזור בכתב אישום בנייה לא חוקית?

 

עורך דין נדל״ן ואנחנו כמייצגים שלכם ברכישת נכס נוודא כי עד לביצוע הרישום נוודא כי לא קיימים כל עיקולים ושעיבודים על הנכס ורכשתם נכס נקי משעיבודים ועיקולים כך שבסוף התהליך הוא יהיה רשום על שמכם במנהל מקרקעי ישראל או בטאבו / לשכת רישום מקרקעין. באשר לבנייה לא חוקית וחריגות בנייה, ו/או ככל והינכם מתגוררים בנכס עם סטייה מההיתר, מדובר באישום פלילי לכל דבר. אנחנו כאן כדי לייצג אתכם מול הרשויות ולעזור לכם לצלוח את ההליך במחיקת האישום הפלילי ביטול או הפחתה מקסימלית של הקנס שהושת עליכם ואף הסדרת הבניה.

צרו קשר בטל 072-3902319 ועורכי הדין במשרדנו יעניקו לכם שירות אדיב ומענה לכל הדרוש בעסקת מקרקעין. החל מיידע שתצטרכו לצורך ביצוע העסקה, המלצות לכל אורך הדרך, ייעוץ אישי וכן התנהלות רציפה מול הצד השני והרשויות. תקבלו עדכונים לאורך כל הדרך ובאופן שוטף. אף צעד לא יתבצע ללא אישור שלכם. לקוחות המשרד שלנו לא מוותרים וחוזרים גם לעסקה הבאה בין אם זה עסקה להשקעה או עסקת נדל״ן למגורים והם באים לייצוג חוזר לצורך שדרוג הנכס ומעבר לנכס הבא. 0723902319

עורך דין מקרקעין

Looking for more information ?

עורך דין ישראל פז

We’re Here to Help Every Step of the Way

?מחפשים מידע נוסף

עורך דין ישראל פז

השאירו פרטים ונשמח לסייע:

? Looking for more information

עורך דין ישראל פז

:We’re Here to Help Every Step of the Way