מומחים בתחומי האזרחי מסחרי: משפחה | מקרקעין וחוזים מסחריים | זכויות יוצרים

סניף תל אביב: יגאל אלון 94 (מגדלי אלון 2) | סניף ירושלים : הלל 23​

עורך דין פינוי בינוי

פז, ראובן ושות׳ מובילים בייצוג דיירים בתחום ההתחדשות עירונית ופינוי בינוי:

בואו לקבל עזרה מהמומחים!

תנו למומחים לתכנן ולטפל עבורכם בצורה יעילה וליווי צמוד עד תום הפרוייקט!
עורכי הדין במחלקת פינוי בינוי במשרדנו מטפלים בעשרות פרויקטים בכל רחבי הארץ
פינוי בינוי
תמ״א 38/2
התחדשות עירונית
ליווי וייצוג דיירים

יש לכם שאלה משפטית? צריכים ייעוץ דחוף?

אצלנו תקבלו ייעוץ ראשוני טלפוני ללא עלות, מלאו פרטיכם:

חייגו אלינו:

למה צריך עורך דין כבר בשלבים המוקדמים של פינוי בינוי?

דעו מהן הזכויות שלכם כדיירים בפרויקט פינוי בינוי
הדיירים לא משלמים כלל על הייצוג ועל כן השיקול הכלכלי איננו
הליווי אישי ופרטני על ידי עורכי דין בעלי ניסיון רב בתחום
עריכת הסכמים, ייצוג וליווי מלא עד סוף הפרויקט

אנחנו כאן בכדי להגשים לכם את החלום

פרויקט פינוי בינוי הינו פרויקט מרובה משתתפים, אלו הם הדיירים, היזם וכן עורך הדין המתמחה בליווי פרויקטים מסוג זה, אשר מפקח על הפרויקט מנקודת מבטם של הדיירים והדואג לאינטרסים שלהם ולבל יקופחו זכויותיהם אל מול זכויותיהם של שאר המשתתפים. על מנת שבעלי הזכויות, אלו הם הדיירים, יקבלו את זכויותיהם המגיעות להם, יש צורך למנות עורך דין המתמחה בפינוי בינוי עוד בראשיתו של הפרויקט על מנת שיוכל לתכנן את צעדיו כראוי ובצורה המיטבית ביותר כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הדיירים.

לפרטים נוספים אודות ההליך:

עורך דין פינוי בינוי - מה חשוב לדעת:

עורך דין פינוי בינוי נחוץ בטרם תחילתו של פרויקט פינוי בינוי ועוד בשלב בו יזמים שונים פונים לדיירים ומציעים להם שלל הצעות לתחילתו של פרויקט פינוי בינוי. עורך הדין המייצג את הדיירים מטפל בכל הקשור לבחירת היזם המתאים ביותר עבור הפרויקט והדיירים המשתתפים בו. פז ראובן ושות׳, הינם עורכי דין המתמחים בפרויקטים פינוי בינוי ולהם ידע וניסיון רב בניהול פרויקט מתחילתו ועד סופו. פז ראובן ושות׳ - עורכי דין פינוי בינוי יפעלו למימוש זכויותיכם החל מטרום תחילתו של הפרויקט, בחירת היזם המיטבי ביותר עבור הפרויקט שלכם, בחינה דקדקנית של ההסכמים והחוזים הכרוכים בהליך מסוג זה, השתתפות באספות הדיירים, תקשורת רציפה עם הנציגות, הידברות עם העירייה המקומית ויעניקו ליווי משפטי מלא לאורך כל הפרויקט, תוך שקיפות מלאה ומקצועיות ללא פשרות.

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית ופינוי בינוי הם שני מונחים הקשורים לתהליכים של שיפוץ ושינוי בערים ובניינים קיימים. התחדשות עירונית מתייחסת לתהליכים של שיפוץ ושדרוג של אזורים עירוניים כדי לשפר את איכות החיים של התושבים ולעודד את הפעילות הכלכלית והתרבותית בעיר. פינוי בינוי, מטרתו חידוש אזורי מגורים והריסת מבנים קיימים לשם הקמת חדשים במקומם והכל תוך תכנון מרחבי של כלל מתחם הבניינים ובכלל זאת שטחי ציבור הנדרשים על ידי הרשות המקומית. התחדשות עירונית יכולה לכלול מגוון פעולות ושינויים כגון שיפוץ ושדרוג של מבנים קיימים, ייעוץ עיצובי והנדסי לפרויקטים חדשים, חיזוק מבנה ישן, או הריסתו ובנייה של בניין חדש ותקני תוך שיפוץ האזור ובניית מבניים ציבוריים ופארקים. המטרה העיקרית של התחדשות עירונית היא לשדרג את האיכות הסביבתית והחיים בעיר, וליצור אזורים מודרניים ונעימים למגורים, עבודה ובילוי. פינוי בינוי יכול להיות מורכב וכולל העברת דיירים לתקופת הבנייה לדירות זמניות עד להשלמת הבנייה. התחדשות עירונית ופינוי בינוי הם שני תהליכים שנלקחים בחשבון בתכנון ובניהול הערים המודרניות. הליווי המשפטי במסגרת עסקאות אלו, חולש על כל שלבי הפרויקט, החל משלב התארגנות בעלי הדירות לכדי הסכמה עקרונית בינם לבין עצמם לקידום פרויקט בבניינם, דרך יציאה למכרז יזמים, ניהול מו"מ מקצועי ואיכותי, דרך גיבוש הסכם מחייב, ליווי בוועדות התכנון, פיקוח על הסדרי מימון הפרויקטים והשעבודים הדרושים, לצורך מתן ביטחון מקסימלי לבעלי הדירות, בכל שלבי הפרויקט עד מסירת דירות התמורה החדשות ורישומן בלשכת רישום המקרקעין.

אודותינו:

למה לבחור בנו?

התחדשות עירונית – פז, ראובן ושות׳ הינו משרד עורכי דין בוטיק עם 3 סניפים (ירושלים, תל אביב, מודיעין) משרדנו מתמחה בתחום המקרקעין אזרחי מסחרי, ובתחום ההתחדשות העירונית (תמ”א 38 חיזוק/הריסה ובנייה, פינוי בינוי) בפרט. משרדנו חרט על דגלו לייצג בשקיפות, לתת יחס וליווי אישי ופרטני, מייצגים בעלי דירות במגוון הרחב של הסכמי התחדשות עירונית ובכללם הסכמי תמ”א 38 (חיזוק והריסה ובנייה) והסכמי פינוי בינוי / התחדשות עירונית. המקצועיות, המומחיות, השירות והגישה הייחודיים של משרדנו הם אלה העומדים בבסיס הצלחתנו.

פז, ראובן ושות׳

סגירת חברה
apartment, architecture, building-2179337.jpg

Looking for more information ?

עורך דין ישראל פז

We’re Here to Help Every Step of the Way

?מחפשים מידע נוסף

עורך דין ישראל פז

השאירו פרטים ונשמח לסייע:

? Looking for more information

עורך דין ישראל פז

:We’re Here to Help Every Step of the Way