מומחים בתחומי האזרחי מסחרי: משפחה | מקרקעין וחוזים מסחריים | זכויות יוצרים

סניף תל אביב: יגאל אלון 94 (מגדלי אלון 2) | סניף ירושלים : הלל 23​

עורך דין פינוי בינוי

פז, ראובן ושות׳ מובילים בייצוג דיירים בתחום ההתחדשות עירונית ופינוי בינוי:

בואו לקבל עזרה מהמומחים!

תנו למומחים לתכנן ולטפל עבורכם בצורה יעילה וליווי צמוד עד תום הפרוייקט!
עורכי הדין במחלקת פינוי בינוי במשרדנו מטפלים בעשרות פרויקטים בכל רחבי הארץ
פינוי בינוי
תמ״א 38/2
התחדשות עירונית
ליווי וייצוג דיירים

יש לכם שאלה משפטית? צריכים ייעוץ דחוף?

אצלנו תקבלו ייעוץ ראשוני טלפוני ללא עלות, מלאו פרטיכם:

חייגו אלינו:

למה צריך עורך דין כבר בשלבים המוקדמים של פינוי בינוי?

דעו מהן הזכויות שלכם כדיירים בפרויקט פינוי בינוי
הדיירים לא משלמים כלל על הייצוג ועל כן השיקול הכלכלי איננו
הליווי אישי ופרטני על ידי עורכי דין בעלי ניסיון רב בתחום
עריכת הסכמים, ייצוג וליווי מלא עד סוף הפרויקט

אנחנו כאן בכדי להגשים לכם את החלום

פרויקט פינוי בינוי הינו פרויקט מרובה משתתפים, אלו הם הדיירים, היזם וכן עורך הדין המתמחה בליווי פרויקטים מסוג זה, אשר מפקח על הפרויקט מנקודת מבטם של הדיירים והדואג לאינטרסים שלהם ולבל יקופחו זכויותיהם אל מול זכויותיהם של שאר המשתתפים. על מנת שבעלי הזכויות, אלו הם הדיירים, יקבלו את זכויותיהם המגיעות להם, יש צורך למנות עורך דין המתמחה בפינוי בינוי עוד בראשיתו של הפרויקט על מנת שיוכל לתכנן את צעדיו כראוי ובצורה המיטבית ביותר כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הדיירים.

לפרטים נוספים אודות ההליך:

עורך דין פינוי בינוי - מה חשוב לדעת:

עורך דין פינוי בינוי נחוץ בטרם תחילתו של פרויקט פינוי בינוי ועוד בשלב בו יזמים שונים פונים לדיירים ומציעים להם שלל הצעות לתחילתו של פרויקט פינוי בינוי. עורך הדין המייצג את הדיירים מטפל בכל הקשור לבחירת היזם המתאים ביותר עבור הפרויקט והדיירים המשתתפים בו. פז ראובן ושות׳, הינם עורכי דין המתמחים בפרויקטים פינוי בינוי ולהם ידע וניסיון רב בניהול פרויקט מתחילתו ועד סופו. פז ראובן ושות׳ - עורכי דין פינוי בינוי יפעלו למימוש זכויותיכם החל מטרום תחילתו של הפרויקט, בחירת היזם המיטבי ביותר עבור הפרויקט שלכם, בחינה דקדקנית של ההסכמים והחוזים הכרוכים בהליך מסוג זה, השתתפות באספות הדיירים, תקשורת רציפה עם הנציגות, הידברות עם העירייה המקומית ויעניקו ליווי משפטי מלא לאורך כל הפרויקט, תוך שקיפות מלאה ומקצועיות ללא פשרות.

התחדשות עירונית

אודותינו:

למה לבחור בנו?

מחפשים עורכי דין להתחדשות עירונית ? עורך דין פינוי בינוי ? משרדנו הינו משרד בוטיק. עורכי הדין שלנו ילוו אתכם מתחילת ההליך ועד סופו. אצלנו תקבלו יחס אישי. כל פרויקט מקבל פוקוס כאילו היה הפרויקט היחיד. למשרדנו סניפים בירושלים ובתל אביב. עורכי הדין המנוסים שלנו טיפלו ומטפלים בפרויקטים של התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ. בין היתר בבאר שבע, עפולה, לוד, רמת גן, ירושלים, קרית שמונה ועוד. כאמור, אתם הדיירים לא משלמים ולו שקל אחד עבור העבודה המקצועית של עורכי הדין שלנו. המשרד שלנו צבר מוניטין בעיקר בגלל היחס החם לכל לקוח. אנחנו מייצגים דיירים ועל כן האינטרסים שלנו אינם מנוגדים. חשוב מאד לקחת עורך דין שמייצג רק דיירים ולא כזה שמייצג גם יזמים וזאת על מנת שלא יהיו אינטרסים מנוגדים. התקשרו עוד היום וקבלו הסבר וייעוץ מיידי ללא עלות כלל. ניתן להשיג אותנו בטלפון שמספרו  0723902316 . כמו כן ניתן להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

פז, ראובן ושות׳

סגירת חברה
apartment, architecture, building-2179337.jpg

Looking for more information ?

עורך דין ישראל פז

We’re Here to Help Every Step of the Way

?מחפשים מידע נוסף

עורך דין ישראל פז

השאירו פרטים ונשמח לסייע:

? Looking for more information

עורך דין ישראל פז

:We’re Here to Help Every Step of the Way